środa, 25 września 2013

:(

Miał być rozdział, ale nie będzie;/ Przezywam żałobę, bo Polacy przegrali wczorajszy mecz z Bułgarią i nie mam nastroju..
Zastanawiam się nad zawieszeniem bloga. Mam coraz mniej czytelniczek, mimo że się staram. Na dodatek chodząc do liceum nie mam prawie na nic czasu..
Przykro mi :(

POLACY KOCHAM WAS <33333333
VOLEYBALL FOREVER !!!

6 komentarzy:

 1. Cóż, zawody z powodu porażek naszych sportowych ulubieńców to nic przyjemnego. W każdym ze sportów, które lubię, coś takiego przeżyłam. Na szczęście istnieją sukcesy, które wszystkie takie chwile wynagradzają. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. No niestety. Nie zawsze jest się na szczycie, Tym razem nam się nie powiodło. Najgorzej jednak boli to, ze przecież było już 2:0 dla nas. Ach, chyba jeszcze przez długi czas będę miała przed oczami widok Bartka Kurka leżącego pod siatką ;(
  Prawdziwi czytelnicy będą z niecierpliwością czekali na nowość. Ja czekam ;*
  Buziaki kochana ! ;*

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeśli intersujesz sie sportem zciem prywatym sportowców i ogólnoświatowymi rozgrywkami zapraszam na mój blog. Zajżyj za zobaczysz czy ci sie spodoba.
  Jeśli byłas zostaw komentarz to dla mnie ważne. A więc jeśli tylko masz ochote zapreasz.
  http://my-sport-worldd.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Szkoda rzeczywiście, że przegrali..
  Mhmm..głowa do góry, nie zawieszaj! Pisz dla własnej przyjemności, a po jakimś czasie na pewno będzie tutaj dużo czytelników! Pozdrawiam
  Wpadnij do mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Hej skarbuś czekamy :*
  Wracaj do nas :))

  OdpowiedzUsuń
 6. Co się dzieje ? Kiedy będzie koleiny rozdział ?

  OdpowiedzUsuń